Сертифікат визнання вимірювальних можливостей ДП «Укрметртестстандарт» від 16.03.2016 р. № ПТ-18/16
Ліцензія МОЗ України Наказ № 62 від 4 лютого 2016 р.
Чекаємо на Ваш дзвінок
+38 (044) 228 92 14
Часи роботи
9.00 - 18.00
Напишіть нам

Наші послуги

Легалізація об'єктів зв'язку

ТОВ «ЕМПЕКС» надає послуги по легалізації споруд електрозв’язку, проведенні розрахунків розподілу рівнів електромагнітного випромінювання для складання санітарних паспортів та розроблення розділу проекта «Оцінка впливу на навколишнє середовище».

Лабораторні дослідження

ТОВ «ЕМПЕКС» має у своїй структурі Медичний центр з лабораторію електромагнітних полів та інших фізичних факторів оснащену сучасними вимірювальними приладами у відповідності до Сертифікату визнання вимірювальних можливостей ДП «Укрметртестстандарт».

Консультування по ЕМП

Ми готові надати консультації щодо чинних нормативно-правових актів, які регламентують порядок розміщення та експлуатації джерел електромагнітного випромінювання, встановлених гранично допустимих рівнів напруженості електромагнітного поля, тощо.

Профілактична дезінфекція

У структурі ТОВ «ЕМПЕКС» є відділ профілактичної дезінфекції, який надає послуги по проведенню дератизації (контроль чисельності гризунів) та дезінсекції (контроль та знищення комах) на об’єктах будь-якої складності.

Ліцензування медичної практики

Всі клопоти щодо санітарно-епідеміологічного обстеження приміщень, оформлення Відомостей, подачі документів та гарантованого отримання рішення про видачу Ліцензії МОЗ на право провадження медичної практики ми беремо на себе.