Сертифікат визнання вимірювальних можливостей ДП «Укрметртестстандарт» від 16.03.2016 р. № ПТ-18/16
Ліцензія МОЗ України Наказ № 62 від 4 лютого 2016 р.
Чекаємо на Ваш дзвінок
+38 (044) 228 92 14
Часи роботи
9.00 - 18.00
Напишіть нам

Легалізація об'єктів зв'язку

Легалізація об'єктів зв'язку

Компанія надає послуги по легалізації споруд електрозв’язку, проведенні розрахунків розподілу рівнів електромагнітного випромінювання (далі - ЕМВ) для складання санітарних паспортів та розроблення розділу проекта «Оцінка впливу на навколишнє середовище» (ОВНС), а також проведенні вимірювання рівнів електромагнітного випромінювання, що створюється радіотехнічними об’єктами.

Завдяки позитивному досвіду співпраці з Держгеокадастром (землевідведення, експертизи проектів), Держсанепідслужбою (санітарні паспорта, висновки), ДАБІ (декларації про початок та завершення виконання робіт), з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування компанія має пріоритетні умови виконання замовлень, їх вартості, а також розгляду звернень, надання необхідних роз'яснень, тощо.

ТОВ «ЕМПЕКС» має у своїй структурі лабораторію електромагнітних полів та інших фізичних факторів оснащену сучасними вимірювальними приладами, на яку отримані ліцензії, дозволи та кваліфікаційні сертифікати передбачені вимогами чинного законодавства.

Зокрема наша компанія має можливість розробляти санітарні паспорти у відповідності до отриманої Ліцензії МОЗ України (наказ МОЗ №62 від 04.02.2016 року) та Свідоцтва Комітету з питань гігієнічного регламентування №145 від 29.06.2016р щодо акредитації на право складання санітарних паспортів радіотехнічних об’єктів.

Вимірювання рівнів ЕМВ проводимо у відповідності до Сертифікату визнання вимірювальних можливостей ДП «Укрметртестстандарт» від 16.03.2016р №ПТ-18/16.

Також фахівці ТОВ «ЕМПЕКС» отримали кваліфікаційні сертифікати інженера-проектувальника, що дозволяють розробляти розділ проектів «Оцінка впливу на навколишнє середовище» (ОВНС) та кваліфікаційний сертифікат експерта по експертизі проектної документації у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природнього середовища, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення об’єктів будівництва класу наслідків СС1.

Таким чином при замовленні одночасно робіт зі складання санітарного паспорта з протоколом вимірювання рівнів ЕМВ та розробки розділу ОВНС ми маємо можливість запропонувати найбільш вигідні ціни та найкоротші терміни виконання.

У ТОВ «ЕМПЕКС» працюють досвідчені фахівці: 5 інженерів-радіофізиків та 2 лікарі із загальної гігієни з досвідом роботи більше 10 років за цим напрямком у лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів Центральної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України.

Лише у 2016 році фахівцями ТОВ «ЕМПЕКС» були проведені виміри рівнів електромагнітного випромінювання та оформлені відповідні протоколи на більше ніж 1200 базових станціях стільникового зв’язку ТОВ «ТРИМОБ», ПрАТ «МТС Україна», ТОВ «лайфсел» та ПрАТ «КИЇВСТАР». Виконані роботи щодо складання більше 600 санітарних паспортів та їх погодження з органами Держсанепідслужби України.

При виконанні робіт з науковою оцінкою електромагнітної ситуації та вирішення суперечливих питань ТОВ «ЕМПЕКС» співпрацює з лабораторією електромагнітних випромінювань ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» для здійснення загального наукового керівництва.