Сертифікат визнання вимірювальних можливостей ДП «Укрметртестстандарт» від 16.03.2016 р. № ПТ-18/16
Ліцензія МОЗ України Наказ № 62 від 4 лютого 2016 р.
Чекаємо на Ваш дзвінок
+38 (044) 228 92 14
Часи роботи
9.00 - 18.00
Напишіть нам

Консультування по ЕМП

Консультування по ЕМП

В команді ТОВ «ЕМПЕКС» працюють найкращі фахівці з вищою технічною та медичною освітою у сфері поводження з джерелами електромагнітного випромінювання.

Ми готові надати консультації щодо чинних нормативно-правових актів, які регламентують порядок розміщення та експлуатації джерел електромагнітного випромінювання, встановлених гранично допустимих рівнів напруженості електромагнітного поля чи поверхневої густини потоку енергії в залежності від частотного діапазону, тощо.

Ми можемо провести розрахунки розподілу рівнів електромагнітного випромінювання, що створюється, наприклад, базовою станцією мобільного стільникового зв’язку та надати експертний висновок щодо встановлення зони обмеження забудови чи санітарно-захисної зони.

Ми виїдемо до будь-якого регіону України для проведення незалежних арбітражних вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання. Необхідними вимірювальними приладами та дозвільними документами наша лабораторія забезпечена.

У разі встановлення перевищень гранично допустимих рівнів наші фахівці підтримають позивача у судовому процесі для відновлення справедливості.